Uitslagen

Uitslag koningsdag 2017


Optocht:

Lopers:

1. Brandweerauto

2. De Barbies en de Tuinderij


Fietsers/skelters:

1. Paw Patrol

2. De Hollandse Bloemenfiets


Auto’s:

1. De Tuinderij


Spelletjesmarkt:

Groep 1:  Jongens: Evan Ippel

                   Meisjes: Nanda Meurs

Groep 2: Jongens: Joshua Kleverwal

                   Meisjes: Elena Poostanchi

Groep 3:  Jongens: Joey Zwaan

                   Meisjes: Lorena Kee

Groep 4: Jongens: Cas Brouwer

                   Meisjes: Lieke vd Werk

Groep 5:  Jongens: Boas de Weerd

                   Meisjes: Puck Zijlstra

Groep 6: Jongens: Wietse Wijdenes

                   Meisjes: Rebekka Kleverwal

Groep 7:  Jongens: Jelle Wijdenes

                   Meisjes: Nathelie Meijer

Groep 8: Jongens: Jan Bart

                   Meisjes: Maaike Stam


Sjoelen korte bak:   

1. Gert Jan Klopper   

2. Rene Ploeg    

3. Jan Willem Oppenhuis  


Sjoelen lange bak:

1.  Wijntje Zwaan

2.  Joël Vink

3.  Wilma Stam



Darten:

1. Henk Jan vd Ploeg

     Chris Druijf

2. Douwe Strikwerda

3. Anneke Boot


Stoelendans groep 7 & 8:

1. Kira Brink en Indra Zwaan

2. Willemijn Druijf en Elysha Kuiper

3. Maaike Stam en Karolina Karpetian


Stoelendans vanaf voortgezet onderwijs:

1. Robin Stam en Sil Weel

2. Peter Meurs en Anouska Meurs

3. Sterre Rustenburg en Lisa van Unen


Kussengevecht groep 7 & 8:

1. Kira Brink

2. Tjerk Weel


Kussengevecht vanaf voortgezet onderwijs:

1. Mark Druijf

2. Patricia van Eig


Escaperoom:

Voortgezet onderwijs:

1. Linda Druijf, Sofie Druijf, Jacqueline Zwaan en Marit van Unen


Volwassenen:

1. Familie Jan-Peter Stam

2017 ©  ovopperdoes.nl  -  Disclamer  -  contact

Share on Facebook Share on Twitter Share via e-mail Print

Deel de site met een van de onderstaande media.

Programma Uitslagen Lichtjes tocht Lustrum 2015 Reünie De Monarchie Het Wilhelmus Vlaggenprotocol Dodenherdenking
Koperadvertentie Tank & Schenk A5.pdf

Steun de Oranjevereniging en tank bij Peut in Medelblik

Home De Oranje Vereniging Foto's Contact